O ČEM TO BUDE

Ve čtvrtek 26. května 2022 proběhne v Plzni 2. ročník konference INVENTURA.
Tentokrát to bude inventura ENERGETICKÁ, o budoucím hospodaření s energiemi.

Jednodenní konference ENERGETICKÁ INVENTURA navazuje na konferenci ŽIVOTNÍ INVENTURA, kterou jsme pořádali v Plzni 01.10.2020, doslova v předvečer začátku druhé vlny protipandemických opatření.

Stejně jako Životní inventura se i Energetická inventura zaměřuje na téma budoucnosti a změny.

Asi bychom dnes jen těžko našli někoho, kdo by si myslel, že energetika už zůstane navždy stejná. Ve společnosti existuje poměrně široká shoda na tom, že právě teď stojíme na křižovatce. Na jedné straně naše potřeba energie roste ve všech aspektech života, na straně druhé si uvědomujeme, že zdroje naší planety jsou konečné. Je nás stále víc, čas běží a my se v příštích letech budeme muset rozhodnout, jakou cestou se vydáme.

Na konferenci ENERGETICKÁ INVENTURA tohle téma nevyřešíme. Chceme ale poskytnout zastavení, zamyšlení, a také informace o tom, co nás pravděpodobně v oblasti energetiky v dalších letech čeká. Jednoduše pořádáme energetickou inventuru – úplně všechno, o čem bude, najdete v jejím PROGRAMU.

Naše konference je prostorem pro setkání podnikatelů, manažerů, politiků, nebo každého, koho vývoj v oblasti energetiky a obecně energií zajímá, nebo se ho dotkne i jinak, než pouze v soukromé rovině. Věříme, že zastavit se, popřemýšlet o tomto tématu – jak ovlivní podnikání, tvář obcí, měst, krajiny – je důležité.

REGISTRACI PRO ÚČASTNÍKY KONFERENCE MÁME V TUTO CHVÍLI OTEVŘENOU!

Představíme celé názorové spektrum k tématu budoucnosti energií a energetiky, samozřejmě bez extrémistických výstřelků. Jako řečníky přivádíme zkušené a respektované odborníky, například paní Danu Drábovou nebo pana Tomáše Drápelu. Kompletní seznam najdete pod záložkou ŘEČNÍCI.